USTE AVAMISSÜSTEEMID

INVISIBLE

Sellise ukse konstruktsiooni saab monteerida seinaga ühele tasemele,  piitidega  raamimiseta, mis annab nähtamatu ukse efekti, mis tugevdub, kui sein omab uksega sarnast värvi või faktuuri.

RAAMAT

Ukse avamissüsteem, millel on ukseleht jagatud kaheks assümeetriliseks osaks. Ukse avamisel nihkuvad lehed ühele poole. Ukse ülemises osas on peidetud “Raamat 1” mehhanism, mis tagab ukse sujuva avamise. X seeriast on selline mehhanism vaid 7X mudelil.

GHOST

Mööda seina libisev uks loob läbi õhu kummituse libisemise efekti. Süsteemi mehhaanilised osad on peidetud ukselehes, neid pole näha mõlemal pool. Te näete vaid mööda juhtprofiili libisevat elegantset ust.

COMPACK

Kompaktne ja elegantne ukseavamissüsteem, mida saab teha kas ühe või kahe uksega. Avamisel murdub iga ukseleht pooleks seinale. Compack süsteem on ideaalne garderoobi ruumidele, panipaikadele ja sellistele kohtadele, kus tavaline klassikaline ukseavamissüsteem tooks palju ebamugavust.

KUPEE

Mööda seina libisev uks – ukse avamisprintsiip, mis on kõikidele teadaolev. Ukse konstruktsioon võib olla kas ühe-või kaheleheline. Kahelehelist konstruktsiooni saab teha ukseava sees-või väljaspool. Kahelehelisel konstruktsioonil, ukseava sees, on lehed paigaldatud ühele joonele. Avamisel varjub iga leht seina taha.

PÖÖRDUV

Klassikaliste hingedega uste alternatiivne lahendus. Selle ukse avamismehhanism on tehtud nii, et ukseleht pressib end oma keskpunktiga ukseava ühele küljele, mis võimaldab Teile avada ust mõlemale poole. Selline süsteem on ainult raamitud ustel. Võib olla ühe- või kaheleheline.