Tellimine ja maksmine

*Peale seda, kui olete otsustanud mudeli ja suuruse, esitame Teile arve. Ettemaks on 50%. Tarneaeg on 20 kuni 30 tööpäeva. Värvitud või ebastandardsete mõõtudega uste valmistamiseks kulub kuni 60 päeva. Tavaliselt jõuame tellimuse täita 30-40 päeva jooksul.

Tagastamisõigus

*Kliendil on õigus tagastada või vahetada 14 päeva jooksul oluliste puudustega (praak) Kaupu. Tagastamise või vahetamisega seotud transpordikulud kannab Klient. Kauba tagastamisel kannab Homecraft OÜ Tellimuse summa 100% ulatuses 14-30 päeva jooksul Kliendi kontole.

*Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt ja eritellimusena (erimõõtudega uksed).

Kohaletoimetamine

*Kohaletoimetamine Tallinna linna piires kliendi trepikojani eelnevalt kokkulepitud ajal 15€

*Teistesse Eesti linnadesse 45€ kuni 100€.

*Korteri ukseni toimetamine arvutatakse eraldi (arvestatakse lifti olemasolu ja ukse kaalu. Meie metalluksed kaaluvad 70 -110 kg).

*Meie meistrite poolt ukse paigaldamise hinnaks on 45€ -80€ olenevalt konstruktsiooni keerukusest.

*Ise järgi: Kaubad saate kätte PROUKSED salongis aadressiga Jakobsoni 14, Tallinn. Kaupade saabumisest teavitatakse teid telefoni või meili teel. Kaubale järele tulles palume kaasa võtta tellimusleht.